Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet
Hva er specs på kammene?

det er cat- cams. 278/275 grader i durasjon mener jeg det var.

kom over di billig så måtte prøve.

har også en omslipt kam på 296 grader liggende.

hadde vært morsomt å testet ut denne på innsug sammen med cat-innsugkammen på eksos siden

  • 2 weeks later...
Skrevet

da har jeg fått montert ny clutch, evo3 svinghjul og kasse montert på motor klar for montering i bil.

måtte skifte litt ekstra så monterte nytt lokk over plugg hettene, ny ekspangsjonstang og diverse slanger nye siden di var morkne..

mpotoren startet med en gang uten antyding til tikking så det var overaskende, blir bil klar til våren nå :D

foringer til bakslilling er bestillt fra koed som kommer nå strax så da blir alt porno :D

39xm1berepnaprpmp1lv.jpg

r8emz60f2zr4f40drsio.jpg

6e6tff7vekzu6e53v3ov.jpg

Skrevet

He he så bra Helge, ikke umulig blir kjapp tur innom morra efta for kikke litt :-). Artig du legger ut bilder underveis ja. Spent på høre motoren.

Da er du vel klar for gardermoen også til våren? Er treff på søn der oppe så kunne jo testa med touringen så lenge også.

Blir 2 biler sålangt fra Hokksund tidlig søn morgen .

Skrevet

Fantastisk Helge! Detta blir skikkelig flott. Blir moro å se over sakene en kveld. Blir stas å få på felga og få den på bakken da. Grisepen M3 du har der hvertfall! :D

Skrevet

Ser meget bra ut, skulle ønske jeg hadde kunskapene til å plukke en motor i småbiter, å sette den sammen igjen. (min S14 er heldigvis ikke gått mere en ca 35000km så jeg håper den holder en stund til). Klarer du å heise motoren ut og inn, uten å fjerne radiatoren?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...