LarsGøran Skrevet August 28, 2008 Skrevet August 28, 2008 Lurer på om det er veldig stor forskjell på disse to motorene? Om det er verdt å vente litt til på å finne en 530D.
tmice Skrevet August 28, 2008 Skrevet August 28, 2008 Personlig hadde jeg ventet på en 530, men nå har jeg kjørt begge disse bilene flere ganger, er ikke noe "stor" forskjell, men 530 går noe bedre... Men dette er jo også et penge spørsmål... Du blir fornøyd uansett hva du velger!
LarsGøran Skrevet August 28, 2008 Forfatter Skrevet August 28, 2008 Takk for svaret! Har en på hånda som da er en 525, og den har det jeg trenger, mangler vel egentlig bare den største stereopakka. Kan også kjøpe mye gromt utstyr for de pengene jeg ikke bruker, hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå