Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, driver å ska ha av hengerfestet på bilen min, og må da ha av bakfangeren.

og da kommer spørsmålet: Hvordan tar jeg den av?!?!:P.. føler meg skikkelig glup nå, drivi å klundra og sett for å skjønne det, men går dårlig så langt:p. har tatt av plastinnerskjermene på begge sidene.

Skrevet

Hehe, ja jeg viste om de 4 boltene. Men jeg skrev bare om listene på sidene osv.

Ville nå tro at trådstarter ville skjønne at man må skru ut de boltene når det er det første man ser når listene er av ;)

Skrevet

Takker for svar folkens:)..

fikk rivi av den bakre lista og skrudd av:p..hehe.. så nå er feriekula kappa vekk og hølet i fangeren tetta igjen med sjølkutta plastdeksel som er skjært ut i fra en VW Passat fanger;P blei ganske fornøyd med resultatet!

og når jeg først har starta en tråd så kan jeg jo spørre om demontering av framfangeren?:P.. Er flassa av lakk langs hele fronten, så jeg vil få pussa ned litt og lakka den opp igjen:)

har ikke sett noe på festinga av den ennå, men kan det være at man må ha ta listene der å?

Skrevet

Samme der. Løsne lista, skru ut fire muttere (17") dra rett ut.

Husk at det sikkert ligger tåkelys i fangeren med ledninger og vindusspyler/slanger da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...