Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har en lite over feilmeldingene som kan komme opp under speedometere på en e38? Har pixelfeil, så klarer ikke helt å tyde alle som kommer opp. Eneste jeg kan se er " change key battery" den skjønner jeg jo.

En ting til, jeg tror ikke jeg har org. side blinkers på bilen. Skulle bytte åære i dag, og kjøpte 2 stk. på biltema som skulle passe min bil ihenhold til katalogen. Men når jeg skulle skifte, så var det 3 små led lys på ett lite printkort med en liten motstand på. Hvor får jeg tak i dette. Har def. blinkers på begge sider.

Skrevet

Jeg har funnet deler av den ene feil mld som jeg ikke kan tyde, det lyder som følger: (sånn ca.) "Check loubeam . . . (og noe mer jeg ikke kan lese, kan heller ikke lese helt at det står loubeam, men tror det) Noen som vet?

EDIT: Det kommer også ett lite pling i høytaleren når denne feilmld kommer opp.

Skrevet

Har tydet fler av kodene nå.

Remote key battery (sier seg selv)

Neste er : Front Foel Mp ettelleranna. Ikke sikker på om det står det engang.

Siste: Licplate 1. GH1 eller noe.. Utrolig vanskelig å tyde. Men ingen av disse som det kommer et pling av i høytaleren.

Det er bare Check "loubeam" eller hva det nå står det kommer pling i høytaleren av når det kommer opp.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...