pedersr Skrevet Oktober 22, 2008 Skrevet Oktober 22, 2008 Har byttet vannpumpen for 2 mnd siden. Bilen ble plutselig veldig varm så jeg stoppet og ventet litt. Da jeg begyne og kjøre igjen viser nålen opp mot det rød så detter den ned til normalt så etter en stønn går den opp igjen så detter den igjen som normalt. Er det noen som har hatt samme problemet og hvad kan det være?
tomerikk Skrevet Oktober 22, 2008 Skrevet Oktober 22, 2008 Sjekk vifte (viskosekobling). Kan og være termostat som har blitt treg.
H4kon Skrevet Oktober 22, 2008 Skrevet Oktober 22, 2008 Hadde samme problemet selv for et par uker siden, etter at jeg byttet vannpumpa for ca 2 mnd siden, bare luftet den et par ganger og siden har jeg ikke merket noe.
pedersr Skrevet Oktober 22, 2008 Forfatter Skrevet Oktober 22, 2008 Jeg hadde bilen på service for 3 uker siden og da byttet de kjøleveske. jeg går ut fra at de har luftet den på den rette måten det er gjort på bavaria. Den har fungert helt frem til i dag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå