Arnefles Skrevet November 16, 2008 Skrevet November 16, 2008 Elementene må være strøkne,være lette og være beregnet for små kabinetter. Er ikke ute etter de råeste og tyngste, skal bare ha noe rimelig. KUN 10" som gjelder, ikke 12" eller noe annet. PM meg.
h4ns3n Skrevet November 17, 2008 Skrevet November 17, 2008 Dynabel 2x10" på 16 kg stk regner jeg ikke med at frister da?
Arnefles Skrevet November 17, 2008 Forfatter Skrevet November 17, 2008 Dynabel 2x10" på 16 kg stk regner jeg ikke med at frister da? Har 2 fete cadence wild beast fra før, så er ikke aktuellt med noe tungt nei. Skal ha lett og rimelig denne gangen.
sigge77 Skrevet November 17, 2008 Skrevet November 17, 2008 har to billige arisona igel,. lette å greie sitter i kasse nå, men for du billig,.
Hauso Skrevet November 21, 2008 Skrevet November 21, 2008 har 2x10'' fra netthandelen. (Ikke skyt meg!) De fungerer faktisk overraskende bra, tro det eller ei. rista godt i bilen, og de var tighte og fine. ikke noe supergreier (sier seg selv) men du får de for 400 kr, da det var det jeg gav for de, og de er så og si ubrukt, da jeg fikk med en 12'' i bilen jeg kjøpte, som jeg bruker i steden.
Arnefles Skrevet November 22, 2008 Forfatter Skrevet November 22, 2008 har 2x10'' fra netthandelen. (Ikke skyt meg!) De fungerer faktisk overraskende bra, tro det eller ei. rista godt i bilen, og de var tighte og fine. ikke noe supergreier (sier seg selv) men du får de for 400 kr, da det var det jeg gav for de, og de er så og si ubrukt, da jeg fikk med en 12'' i bilen jeg kjøpte, som jeg bruker i steden. Hva heter de? Vet du kassevolum på lukket og følsomhet på de?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå