Hoem Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 Noen som vet hva denne kontaken som du ser bak gassvaier er til ? Og noen som vet hvor slangen som skal på her skal til ?
Bimmerfører Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 Legg ved ett litt "avstandsbilde også, så skal vi se om det er litt lettere å finne ut av det
Hoem Skrevet November 22, 2008 Forfatter Skrevet November 22, 2008 Feil bilde nederst! På det første bildet kan du jo se starteren og gasswiren ganske godt så den vet man jo hvor er om man i hele tatt skal være i stand til å prøve å gjette fram til hvor den skal kunne kobles! På bilde 2 så ser man bremsekraftforsterkeren og at slangen som suger vakum der er koblet på bremsekraftforsterkeren!
tomerikk Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 En gjettekonkuranse må jo ha en premie. Går ut fra du vet hvor de skal. ps. skal vi gjette på bilmodell og.
Hoem Skrevet November 22, 2008 Forfatter Skrevet November 22, 2008 hehe, jeg aner ikke hvor de skal ! Premien får være at dere får se bilder av bilen når den er ferdig restaurert!
BreitBau Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 Mange muligheter.. På toppen sitter to følere, skal de dit? Eventuelt, skal de til oljefilteret i trykkmåleren? Skal de til sensoren på gasspjeldet?
tomerikk Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 Det ser ut til å vere ledning til gasspjeldsensor. Nippelen på enveisventilen vet jeg ike.
Hoem Skrevet November 22, 2008 Forfatter Skrevet November 22, 2008 Gassspjeldsensor er 3 poler på, så den er det ikke, skal sjekke oljefilteret! To følerene på toppen har jeg sjekket!
Breitling Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 Første bildet ser ut til å være throttlereduksjonwire til ASC+t (antispinn)
haavard Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 er det 3- eller 5-serie? På 5-serie er det kontakt på bunnpanna. Hvis den når så langt da.
Hoem Skrevet November 22, 2008 Forfatter Skrevet November 22, 2008 Det er en 5´er! Er koblet opp kontakt på bunnpanna så er ikke den ! På første bildet så er det gasswiren du ser framerst, jeg tenker på den kontakten som er i bakgrunnen !
Aroid Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 kontaken til Veivaksel eller kam aksel føleran er koblet til?
MotorViagra Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 Kontakten til en føler som står like ved kullfilteret.. eller så er det en kontak som står innunder innsuget mot torpedovegge. På min m50b25 var det en føler der, noen har de andre ikke. Så vis ledningsnette ikke har fulgt motoren er det ikke sikkert du har den føleren, eller vis innsuget er bytta
Glenno Skrevet November 22, 2008 Skrevet November 22, 2008 Noen av disse kontaktene som er på bilde her? Ellers en kjekk link her om det kan hjelpe. http://www.pelicanparts.com/bmw/techart ... h_main.htm
Hoem Skrevet November 22, 2008 Forfatter Skrevet November 22, 2008 veiv og kamakselsensorer er koblet til, motoren oppfører seg ikke noe unormalt mener jeg, men den kontakten som er på innsuget mener jeg at er koblet til, men det skal jeg dobbelsjekke!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå