S.Hafsmo Skrevet Desember 23, 2008 Skrevet Desember 23, 2008 jeg har hatt litt problemer med det tredje bremselyset mitt. får alarm i OBC på "brake light+". min teori et at det er fordi det tredje bremselyset er koblet galt slik at motstand målt av OBC blir feil, og den tror at pæra er gåen. rød pil viser "+" til det tredje bremselyset. gul pil viser "+" til bremselysenheten i bagasjerom. hvor skal det tredje bremselyset egentlig være tilkoblet?
icc Skrevet Desember 23, 2008 Skrevet Desember 23, 2008 På min E30 er dette koblet til kontakten til venstre baklykt. Det skal være tilkoblet parallelt. Mener å huske at både jord og + må kobles på, ikke i kaross.
S.Hafsmo Skrevet Desember 23, 2008 Forfatter Skrevet Desember 23, 2008 på E34'en er det en boks bake i bagasjerommet som baklyktene er koblet på, tenkte kanskje den skulle vært der et sted. selv om det ikke var noen dedikert "tredjelys" utgang. får gå ut og leite litt til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå