skhauge Skrevet Februar 10, 2009 Skrevet Februar 10, 2009 Eg finner ikke ut hvordan eg kan få overført kontaktene på mobilen til min bluetooth støtte som er i bilen min. 2005 mod E46 320D. Å legge til telefonen går feilfritt. Prøver å sende kontaktene til bluetooth enhet, men får feil under tilkobling. Noen som kan forklare meg metode å få dette til? Har hørt snakk om at det kan være problemer, spesielt med enkelte mobiler. Eg har en Nokia N82. Det er business navigasjon system i bilen, om det kan ha betydning.
BMW 2002 Fredrik Skrevet Februar 11, 2009 Skrevet Februar 11, 2009 Du kan bare legge hele greia på is! Funker ikke med N82 Har selv samme telefon, og må ta til takke med at tlf lista ikke vil inn i bilen. Har du forøverig rett tlf, så legger tlf-lista seg inn automatisk
skhauge Skrevet Februar 11, 2009 Forfatter Skrevet Februar 11, 2009 Har endel telefoner liggende. K750,610, HP Ipaq etc. Eg kan prøve å legge telefon listen over på en av desse og teste mot bilen. Men det må vel finnes en oppdateiring til N82 så en får til dette?
Bonden Skrevet Februar 11, 2009 Skrevet Februar 11, 2009 Problemet er vel ofte at programvare i telefon er for ny i forhold til bilen , bilen inneholder veldig gammel data ,og det finnes lister hos din BMW forhandler angående hvilken telefon som er fult kompatibel til din spesifike bil.
BMW 2002 Fredrik Skrevet Februar 12, 2009 Skrevet Februar 12, 2009 De nyeste symbian telefonene støttes ikke engang i de helt nye BMW'ene. Men jeg har veldig god erfaring med SE og bluetooth hos BMW.
skhauge Skrevet Februar 12, 2009 Forfatter Skrevet Februar 12, 2009 Testet med tvilling kort en SE Z610i. Denne fungerer. Så denne får ligge fast i bilen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå