///Dr M Skrevet Februar 12, 2009 Skrevet Februar 12, 2009 En Grei bil, har brukt den som bruksbil nå i 3-4 måneder og den har fungert utmerket, starter alltid, ingen problemer med motor og den går faktisk ganske greit. Har ikke brukt noe olje som har vistes på peilepinnen i mitt eie (ca 14000 km). Bilen er hel og egentlig ganske pen innvendig, bortsett fra førersetet som har den vanlige bmw slitasjen, dashbordet er meget pent, samme med dørtrekkene som er i sort skinn. Bilen har noen utvendige skavanker. Passasjerdøren fremme har fått en bulk da bilen skled sakte inn i et hushjørne på glarholka. Ellers er det noen små parkeringsbulker. Tett og fin, blir ikke våt i dørken når det regner. Er noen små rustflekker her og der på karosseriet og i hjulbuene, men ingenting kritisk, under selve bilen har jeg ikke sett antydning til rust engang. Den lista under frontfangeren mangler også, tror den rett og slett har ramlet av pga dårlige fester. Selges til HBO over 13000 kr.
///Dr M Skrevet Februar 12, 2009 Forfatter Skrevet Februar 12, 2009 km stand er 241000, holder til på stokmarknes i Nordland
///Dr M Skrevet Februar 12, 2009 Forfatter Skrevet Februar 12, 2009 Bilen er forresten senket 60/40 med fjærer og dempere fra supersport. Tuv godkjente, ikke skrevet inn i vognkort
///Dr M Skrevet Februar 12, 2009 Forfatter Skrevet Februar 12, 2009 Har ikke noen akkurat nå, men kan fikse imorgen, selve stolene vil jeg egentli si er ganske kjedelige, men i god stand bortsett fra førersetet som er slitt i vanlig bmw stil.
///Dr M Skrevet Februar 28, 2009 Forfatter Skrevet Februar 28, 2009 noen har etterlyst bilder av bulken i døra:
Anbefalte innlegg