Stramvaier Skrevet Mars 8, 2009 Forfatter Skrevet Mars 8, 2009 tusen takk til alle som har vilt gi meg dems stemme. Det er akkurat avgjort her nå og den heldige vinneren var bilen til stian sørlie så det var en verdig vinner. Nå sitter jeg her å bare venter på at messa skal bli ferdig så jeg kan pakke sammen og komme meg hjem, for nå har jeg stått snart i 3 dager. He he. Men takk til alle som har stemt og alt det positive som blir skrevet.
Johnsen Skrevet Mars 8, 2009 Skrevet Mars 8, 2009 Det fortjente han så absolutt, helt rått!! Jeg sto og så på bilen din i går, vanvittig fine de felgene dine! Måtte ta en par bilder !
jonr- Skrevet Mars 8, 2009 Skrevet Mars 8, 2009 jeg stemte også for å være snill --> (men må bare ærlig innrømme at jeg syns kun 1 bil fortjente den 1.plassen.. selv om det var noen gromme bmw'er der, så gikk min(e) stemmer til porsche carrera gt.. hvor får jeg sett resultatene? =)
Just-turbodiesel Skrevet Mars 8, 2009 Skrevet Mars 8, 2009 messas råaste bil var en av cosworthene eller karbon-volvoen til lundgren det;)
dutten Skrevet Mars 9, 2009 Skrevet Mars 9, 2009 volvo'n til lundgren er en stk godt brukt bil men den mannen kan og bruke bilen til det det skal men nok OT. jeg stemte på deg stramvaier 2 ganger tilogmed
Stramvaier Skrevet Mars 9, 2009 Forfatter Skrevet Mars 9, 2009 Det er godt å høre. hvis non har noe bilder av bilen min fra messa så fint om dere kunne sendt over. Terjeasa@hotmail.com
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå