Transam77 Skrevet April 15, 2009 Skrevet April 15, 2009 Hei Lurte på om det var noen som kunne hjelpe med å fortelle meg hvilket luft trykk det skal være i dekkene mine på en 525i e39 2001 mod. stv. Str på dekk er 235x45 17" Og vis noen har noen dekk anbefalinger i den størelsen. de som sitter på nå er pirelli.
Toastjern Skrevet April 15, 2009 Skrevet April 15, 2009 Pleier ikke det å stå på et klistremerke en plass på bilen? Far har sitt i døråpningen, førerside på sin 2002 E39.
CS Skrevet April 15, 2009 Skrevet April 15, 2009 Pleier ikke det å stå på et klistremerke en plass på bilen? Far har sitt i døråpningen, førerside på sin 2002 E39. Stemmer det.
Transam77 Skrevet April 16, 2009 Forfatter Skrevet April 16, 2009 Takk for svarene. denne må jeg bare ta på min kappe, hadde jeg tenkt meg litt om hadde jeg sett etter først. Trodde bare dette kanskje var en u/original størelse derfor at det kanskje ikke sto der. beklager så meget. Er det noen av dere som har noe tips om vilke dekk jeg bør satse på? Som sakt det står pirelli nå og jeg må ha nye, jeg vurderer å kjøpe samme.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå