Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Bolter for bruk hvis du vil montere felger med litt feil boltsirkel (4x98 eller 4x102) på din E30. Kun brukt i tre uker, så i praksis er de ny. Nypris for 16 bolter var 800,- og jeg selger dem for 500,- + evt frakt.

Skrevet
Bolter for bruk hvis du vil montere felger med litt feil boltsirkel (4x98 eller 4x108) på din E30. Kun brukt i tre uker, så i praksis er de ny. Nypris for 16 bolter var 800,- og jeg selger dem for 500,- + evt frakt.

4x108 er vel litt drøyt med slingrebolter vel? :P hehe. sorry ot men stussa litt på den. hehe. voldsom til slingringsmonn da gitt.

Skrevet

Aner ikke! Var det jeg fikk oppgitt av forhandler. Hvis det ikke stemmer, skal jeg selvfølgelig endre teksten:)

Skrevet

Boltene kan sikkert brukes som "vanlige" bolter også. Så hvis noen vil ha blanke, fine til E30'n sin, er det bare å si fra. Vi blir sikkert enig om pris;)

Skrevet
hehe. jeg skjønte ikke helt åssen detta funka jeg?

E30 er 4x100, men med disse boltene kan du montere felger med litt mindre/større boltdimensjoner, som f.eks 4x98 eller 4x102.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...