djheaven Skrevet April 19, 2009 Skrevet April 19, 2009 Hei, og go morgen. Jeg skal idag bytte noen filter på min 525TDS. Men, det har jeg et lite problem. Hvor finner jeg det pollenfiltre? Har sett over alt i bilen. men kan ikke finne det noe plasser.. Har ikke AC da. Men, skal da være et pollenfilter fordet? Men hvor?
Gjest Skrevet April 19, 2009 Skrevet April 19, 2009 er ikke alle bilene som har dette.. ligger det ikke ved friskluft innsug da? altså omtrent under viskerne?
djheaven Skrevet April 19, 2009 Forfatter Skrevet April 19, 2009 Hmm. Trodde de fleste 525tds hadde det.. Under viskerne, det vil si, jeg må demotere halve motoren for å komme til der da?
Simpel Skrevet April 19, 2009 Skrevet April 19, 2009 Nå vet ikke jeg hvor de sitter på en bil uten AC, men er den med AC kommer du til ved å skru ut hanskerommet, noe deksler og noe styr. http://www.autopower.se/mekartips/mekar ... p?dokid=33 Hvordan ser filteret ut, sånn ca størrelse?
djheaven Skrevet April 19, 2009 Forfatter Skrevet April 19, 2009 Filtere ser sånn ut. Størrelse er 340*200MM
Simpel Skrevet April 19, 2009 Skrevet April 19, 2009 Det ser ut som det filteret jeg har i min, kan godt tenkes at det er på samme plass. Vel, det er bare å skru løs hanskerom og diverse så ser du det tilslutt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå