Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Det kan ingen fortelle deg uten å vite innpress og bredde på felgene. Men det er jo bare å sette på en felg og måle 20mm ut, så ser du fort om det er håpløst eller ikke. 10" brede 18" går ihvertfall fint bak med en del senk, så med normalt E34-innpress går det sikkert greit.

Slitasjen øker, men den øker ca. like mye som en pinne er lang.

Skrevet

fant de ikke, men så lenge du har med nav(så felgen hviler på navet og ikke kun i boltene så skal jo det gå bra,,, skjekk gs der har de hvertfall med nav, 20mm koster vell 700 for 2stk elns,,,

Skrevet

okej, takk for tipset :) er helt grønn på dette området jeg.

men så det er sagt så gjør jeg dette kun for utseendet da, og regner med at 20mm vil vises ganske godt på mine felger

Skrevet

ja de har av den typen med nav ja, men de koster 1600kr/par så da er det nesten ikke verd det..

er det store problemer med å kjøre 20mm spacer uten nav da tror du??

Skrevet

ja det navet du presse felgen innpå nå, den vil forsvinne i det du setter 20mm spacere på,,, det vil jo si du at felgen er "henger" kun på boltene, muligens det du vil ha litt nav igjen og plassere felgen innpå men jeg ville ikke brukt det. er rimelig sikker på det er flere spacere til forskjellige priser, vet hverfall at momo levere og oz.

Skrevet

Det er jo opp til hver og en hva man putter på bilen, men 20mm uten styrekant er neppe TÜV-godkjent.

Hvis du kjører med felger med 74.1mm senter, så får du en OK kant på E34, som har 72.5mm senter.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...