jojr Skrevet April 23, 2009 Forfatter Skrevet April 23, 2009 Ja tror nok jrg går for en brukt en kan jo tros alt kjøpe 3-4 stk for prisen av ny.
viplash Skrevet April 23, 2009 Skrevet April 23, 2009 Men husk at dersom du går for en slik bytte dynamo, så skal de han den som står i bilen din i innbytte for den du kjøper. Så skal du skru selv, så er det en fordel om du har montert ut den dynamoen som står i når du henter den andre.
weheeE34 Skrevet April 23, 2009 Skrevet April 23, 2009 Jeg trodde det var snakk om en dynamo som ikke var overhalt men plukket fra en skadebil eller noe... da har man nemlig ingen garanti for hva man får. det er helt klart at en bytte dynamo er gode greier, er jo det samme som å bytte børsten på et verksted det... går opp i opp, må bare betale litt ekstra, men da har man garantien i orden dersom det skulle skje noe:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå