axor Skrevet April 27, 2009 Skrevet April 27, 2009 hei, skulle kjøre hjem fra skolen, fikk da opp denne herlige meldingen : code tacho det som irriterer meg mest med den er at den blinker konstant der, forsvinner ikke når du kjører så lurte på om noen har peiling på hva det evnt. kan være?
axor Skrevet April 27, 2009 Forfatter Skrevet April 27, 2009 jepps, funka strålende den, det som var så rart, merket ikke noe til hva det kunne være, men kjørte jo selvfølgelig ikke noe stygt, iom jeg ikke visste hva den betydde, skal ut og røske av batteri ledningene og la hjernen resettes ? kanskje det kan hjelpe ?
axor Skrevet April 27, 2009 Forfatter Skrevet April 27, 2009 til alle dere som er fortvilte og har samme problem, koble av plusspolen på batteriet og la den stå en stund, koble det på og BANG feilkoden er vekk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå