axor Skrevet April 30, 2009 Skrevet April 30, 2009 lurer på og hente inn en original m5, er det noen som vet hva dette koster sånn ca? blir alternaltiv beregning billigst? hva er det som må gjøres når den tas inn? eller blir det billigere og kjøpe en m5 i Norge?
stfoer Skrevet April 30, 2009 Skrevet April 30, 2009 lurer på og hente inn en original m5, er det noen som vet hva dette koster sånn ca? blir alternaltiv beregning billigst? hva er det som må gjøres når den tas inn? eller blir det billigere og kjøpe en m5 i Norge? Billigere å kjøpe M5 her i Norge.
bjalle Skrevet Mai 1, 2009 Skrevet Mai 1, 2009 Stemmer det at avgiften på så stor motor gjør at det ikke er lønnsomt,da må du finne noen som gir den bort og det er lite sannsynlig.Eller bli kjeltring og kjøp ett vrak i norge,kjøp en m5 til halv pris i sverige og sett skiltene fra vraket på den og kjør så lenge det går.
Ellingsen B. Skrevet Mai 1, 2009 Skrevet Mai 1, 2009 Denne tar du inn med alternativ beregning så prisen skal ikke bli så mye høyere enn biler her hjemme. Det positive er jo at du i Tyskland kan finne veldig mange flotte eksemplarer, mens her hjemme er det vel stort sprik mellom hvert bra eksemplar av de orginale M5'ene som gjenstår.. I denne lista er M5 touring hvertfall priset til rundt 200' http://img.photobucket.com/albums/v162/ ... C_9956.jpg
88 E32 Skrevet Mai 1, 2009 Skrevet Mai 1, 2009 Man kan jo også kjøpe en fin bil i Tyskland og momse den inn(blir lagt til 2500,- på fakturaprisen for frakt),og så bygge om en norsk E34.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå