M30Punk Posted May 16, 2009 Posted May 16, 2009 Er en del dødgang i rattet så tenkte å prøve å stramme litt på på skruen på snekka,er vel denne skruen?
S.Hafsmo Posted May 16, 2009 Posted May 16, 2009 det stemmer det. beskrivelse av justeringsprosedyre finner du her. http://www.bmwe34.net/E34main/Maintenan ... ng_box.htm du får rapportere i tråden her når du er ferdig, om det ble mye bedre!
Waldez Posted May 16, 2009 Posted May 16, 2009 Ja løsne på den mutteren justerskruen er en umbrako i mitten. Ta lite omgangen justerer du for stramt blir den håpløs tung på rattet.
M30Punk Posted May 16, 2009 Author Posted May 16, 2009 det stemmer det. beskrivelse av justeringsprosedyre finner du her.http://www.bmwe34.net/E34main/Maintenan ... ng_box.htm du får rapportere i tråden her når du er ferdig, om det ble mye bedre! Takk for linken,det var nyttig...jekka opp bilen på traversen å kjente på dødgangen,deretter løsna jeg muttern på snekka å skrudde skruen nesten en kvart omdreining med klokka å det blei egentlig akkurat sånn jeg ville ha den på styringa Takk til dere begge.
bergeee Posted August 5, 2009 Posted August 5, 2009 gjørde detta på min nå og:) skrude den 5 omdreiniger mot klokka. men da ble den så stiv at jeg fikk strekk i armene nå jeg kjørte. så tokk jeg den 2 omdreiniger tilvake. da ble den go som gull:D
Olelink Posted August 5, 2009 Posted August 5, 2009 Må merke meg denne tråden så jeg finner den igjen, for dette må prøves
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now