arnet Posted May 16, 2009 Posted May 16, 2009 Har uoriginale m3 speil, trodde de ikke virket men da jeg satte i en sikring i sikringsboksen begynte motoren på høyre speil og stille seg inn og leve sitt eget liv helt til sikringen gikk. Noen som har noen tips??
Sjøbuse Posted May 17, 2009 Posted May 17, 2009 sett i en sikkring. vent til speilet får stillt seg dit det passer deg bra. og røsk ut sikkringen. skål!!!
Deep Dish Posted May 17, 2009 Posted May 17, 2009 Har uoriginale m3 speil, trodde de ikke virket men da jeg satte i en sikring i sikringsboksen begynte motoren på høyre speil og stille seg inn og leve sitt eget liv helt til sikringen gikk. Noen som har noen tips?? Tydelig en kortsluttning en eller annen plass.. Sjekk koblingene.!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now