Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hei, får begynne med bremsene..

Jeg måtte skifte bremseklosser, bremseskive og bremsebånd bak, fikk montert alt i sammen, men bremseskiven blir unormalt varm etter litt kjøring, er dette normalt pga det "må" kjøres inn eller er det pga dette må justeres?

Skal skru dette opp igjen i morgen og håper på svar før den tid om noen kan vite noe mer om meg =)

Så var det lysene i bagasjedøra, ingenting som virker, verken skiltlys, tåkelys eller ryggelys.. Har prøvd å skifte alt av lyspærer, men intet resultat.

Må ledningsnettet bak byttet ut, eller kan det være noe annet?

Takker veldig mye for svar! =)

- Nilsen

Posted

Bremsene: har du sjekket at bremseklossene og bremsebånd ikke ligger å gnisser på skiva? dette er ihvertfall bare en justeringssak.

Lysene: sjekk om du har strøm til kontaktene, kan være ledningsbrudd en plass

Posted

Det med lysene bak er nesten garantert et ledningsbrudd akkurat i knekken når du lukker igjen bagasje luka. Hadde samme problemet på min, dro av teipen som er rundt og så at nesten alle ledningene som gikk der var knekt.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...