Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Kjøpte en liten flaske med can trust på bilxtra til 200kr som man har på rust så skal det blande seg og bli hardt. Noen som vet om dette er holdbart i lengen eller fins det ingen enkle snarveier for og fikse rust?

Har en del rust på innersiden av den ene baksjermen så lurte jeg på hvordan man gjør det hvis den blir gjennomrusten på innsiden om noen år?

Slik at man kan knekke opp karrosseriet på innsiden, er innerst i hjulbuen, ikke uttvendig og ikke synelig men skulle fått stoppet det på en måte. Kan et verksted bare sveise på ny innerskjerm eller må hele byttes etterhvert? Mener den knekken som går innover fra selve skjermen.

Kan det hjelpe og rengjøre og bare smøre på karrosserifett? slik som man smører ledd og diverse med.. Vil det holde rusten der eller blir det verre uansett?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...