92touring Skrevet August 9, 2009 Skrevet August 9, 2009 må gløde 3 ganger når den er kald for å i det hele tatt få start, å når den er varm er den også meget treigstarta, so synst det er litt rart hviss det er gødepluggene som er føkka sia den er treigstarta når den er god å varm også. ellers går bilen som greit,
E36Cab1 Skrevet August 10, 2009 Skrevet August 10, 2009 Sjekk glødeplugger,beste er å måle antall ampere de drar. Sjekk kompresjonen(denne har hydr. løftere eller?) Sjekk tenninga. Hvordan er røykbildet på eksosen,spes ved oppstart?
92touring Skrevet August 10, 2009 Forfatter Skrevet August 10, 2009 då er spørsmålet kor høy skal kompresjonen vere å ka motstand det skal vere i glødepluggene?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå