Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei. vurdere og kjøpe en Bmw e30 316 2dørs ganske fin i stand gammel mann som eier den ingen rust slik jeg har sett. men 1,6l motor er væl litt væl drøyt. så vurdere da og bytte om til en 2,0l eller 2,5l rekkesekser.

men det jeg lurer på ka jeg må jøre for å få dette godkjent?

også ka som må jøres? alt detalier vil være fint å vite da jeg er ny i bil bygging og slikt :D pris på deler man trenger, kor man får kjøpt osv osv..

og senking må skje. så hva må man jøre for og få det godkjent? Tuv papirer på norsk har jeg hørt man må ha?

mulig dette ikke er rett sted skrevet menmen ny hær :lol:

Skrevet

takk ska du ha:) trur vis jeg skal bygge om så blir det utn å godkjenne det :wink:

men er forgasser motor :/ Har mulig løst til å bytte til innsprøytning man får se ka man finner ut :D

istede for og lage ny tråd så spørr jeg her. jeg har løst til og fjerne Bmw embleman på min e30. men har ikke tilgang til og få di sveisett igjen. har noen tips på andre gode måter og få det dekket til? sparkel har jeg hørt og sedd dette ut :/

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...