Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hallo, er nesten ny her :D

tenkte jeg skulle legge ut no bilder av prosjektet mitt her og håper noen har no info om bilen? :D for det skulle vist sitte m5 girkasse, smidde stempler og datasprut+++ i den, men har ikke så mye tro på det da men, finner jo ut det når jeg skal ha ut motoren i vinter:)

Sitter en "turbo motor" i den nå, men den skal ut snart og bygges opp på nytt :D så tips hadde vært til kjempe hjelp :D

Tenkte jeg skulle kjøpe datasprut, støre turbo, nytt grennrør, 88mod kat stempler, 320-323 råder, diselveiv, ny lakk pluss masse annet tenker jeg :D

  • Svar 31
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

okay:)har ingen info om den vet, så hadde vært litt moro og hatt litt på den:)

fikk den for en uke siden, og den har stått i 2-3år i garasje bare, så skal bli moro og se hva vi får til av den:)

Skrevet

Skal se om jeg finner bladet og skanne det inn, men har mistet mange blader sider den gang. Litt rart att lakken ser så pen ut siden ca 1998 men den kan jo være passet på. Var veldig populært med t-gul som vi kalte det den gangen.(volvo t-gul?) En kompis lakkerte sin e-12 slik med grill og alt i samme farge. Bmw kaller vell fargen dakar-gul?

Skrevet

hehe, det stemmer, ikke jeg som har blitt lurt, men han som kjøpte den før meg:)hehe... er en orginal 325 kasse i den, skifta clutch i den i dag:)så skal prøve og se om jeg får start på den i morgen eller på fredag:)

Skrevet

Denne har gått i sandefjord i mange mange år..

Var en eldre mann som hadde denne lenge.. Så overtok en kompis av meg denne. Så ble den solgt oppover en eller annen plass..

Er enda litt irritert på meg selv at jeg ikke kjøpte den. Dette på på¨90 tallet en gang..skal sjekke det ut næremere

Men motoren var ikke akkuratt bra bygd.

Var orginal med kun tilleggsprut mens den gikk her nede.. Gikk vel 3 topp pakkninger mens han kompisen hadde den.

Men Utrolig flott og gjennomført karross/intriør på den.

Skal du selge den ta kontakt!!

Kan jeg spørre hva du måtte gi for den? gjerne på pm og :) Jeg veit hva den ble solgt for her:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...