C.Ellingsen Skrevet September 18, 2009 Skrevet September 18, 2009 http://autospeed.com/cms/article.html?&A=0348 Part 2 http://autospeed.com/A_0353/page1.html Vet ikke om denne har blitt linket til før men dette funket veldig bra for meg. Å du trenger ikke ut med mange tusen kr for en bankesensor.
ehrnst Skrevet September 18, 2009 Skrevet September 18, 2009 jeg har laget denne selv, men har en del støy. fikk du også det, tenker da på sånn skraping. tenkte å gå til anskaffelse av phormula istedenfor. poenget med dyrere utstyr er filtering osv
C.Ellingsen Skrevet September 18, 2009 Forfatter Skrevet September 18, 2009 jeg har laget denne selv, men har en del støy. fikk du også det, tenker da på sånn skraping.tenkte å gå til anskaffelse av phormula istedenfor. poenget med dyrere utstyr er filtering osv Jeg fikk også endel støy men det kommer littt ann på hvor du setter klypa på blokka, jeg hørte mest ventilene. Men tror du ikke at man kan lage et program eller at det finnes et som filtrerer denne støyen for deg? Tenkte da på pc program.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå