hon Skrevet Oktober 28, 2009 Skrevet Oktober 28, 2009 Hva kan brukes for å få koblet til ipod på originalstereoen?
miata Skrevet Oktober 28, 2009 Skrevet Oktober 28, 2009 DICE er det vel mange som er fornøyd med : http://www.bavariansoundwerks.com/produ ... t-by-DICE/ Jeg har GROM USB adapter, fordi jeg ikke vil ha iPod.. Grom har også iPod adaptere. http://www.gromaudio.com/store/all-bmw.html
Rayb Skrevet Oktober 30, 2009 Skrevet Oktober 30, 2009 Kjøpte og installerte nettopp DICE Silverline iPod Kit i min E46 Touring, lurte lenge på GROM eller DICE men fikk tak i en billig brukt 4 Gb Nano 3G og må si meg veldig fornøyd, meget bra lydkvalitet med tanke på at det er mp3. Bedre lyd kvalitet fra iPoden enn fra mp3 filer brent til lyd-cd og spilt fra 6 cd OEM magasinet! Men har aldri hatt iPod før så jeg sliter litt med å få lagt musikken inn på iPoden slik at det blir vist skikkelig på 16:9 skjermen min. iTunes er unødvendig vanskelig... Hvordan er lyd kvaliteten fra GROM i forhold til cd magasinet?
miata Skrevet Oktober 30, 2009 Skrevet Oktober 30, 2009 Syns ikke jeg kan uttale meg om lydkvaliten. Syns den kan bli bedre, men da med å bytte ut høytalerene.. Har starta nå med å sette inn en Focal 10" flatsub. Så får jeg prøve å bytte ut høytalernen i dørene neste gang.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå