Gå til innhold

18" M-sport felger E36


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg prøver igjen:wink:

Str:18"

Bredde:8.5"

Boltsirkel:5x120

Innpress:37

Dekk:Runflat

Dekkdim:225/40-18

Er noe kantkjørte etter kvinnelig fører. Men de er runde og hele og med veldig gode dekk. Felgene og bilen er heller ikke vasket på bildene. Så de ser ikke så bra ut. Men det er bra felger til en OK pris:wink:

forlanger 5000/Bud.. Syns ikke det er så hakkandes gærent..

Atle / 93079492 / Atle_simonsen@hotmail.com

cksxnbyyd9m216j19cgd.jpg

w5443txacdmpnav0rt8z.jpg

gbnu1qdtg3umbw269t7h.jpg

0e56fvksrjc8eq9xb9du.jpg

emailvnhpmj72zz4r5pa.jpg

  • 2 weeks later...
Skrevet

Disse befinner seg i Skien, dem er ikke solgt :) Så er bare og hente, er behjelpelig med møting, i diverse tidsrom :)

Skrevet

Bare og komme med bud det! Men det er ikke så ille som du skal ha det til den kantkjøringen. Er bare bildene som bedrar. :)

Skrevet

Skal jeg liksom sende de til deg? og betale for de? er det det du mener ?:)

  • 3 weeks later...
Skrevet

4500. Så kan jeg sende de med søskenbarnet mitt. De er gode som gull og dekka er bra. Er ikke marked for og få solgt nå. Men burde vell komme seg til våren. og jeg har ikke hast. Kjører på 15" jeg. Så jeg greier meg :P

Skrevet

jeg skal opp til Arne Thorsen i dag, som driver med transport og logistikk her i byn. Så skal jeg høre med de om de kan ta med seg felgene til bergen! Tror kanskje det blir OK & rimelig ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...