Mikkel Skrevet November 24, 2009 Skrevet November 24, 2009 har problember med parklyset slår seg av på KUN høyre side vis man slår på nærlys også kjørelyset bak KUN på høyre side slår seg av. og ikke nåkk med det slår alt av lys i dashborde av når man slår på nærlys. det med dashborde har vært siden jeg kjøpte biln. det men parklyset og kjørelyset bak er nylig kommet. etter jeg monterte angel eyes.(koblett ikke feil) står orginalt på nu. prøvd litt av vært. finner sv**** ikke ut hva problemer kan være. parklyset, lysene i dashborde og lysene i baklyktene fungere helt fint i park på brytern. har prøvd en anna lys bryter men det hjelpet ikke. trenger seriøst hjelp ellers ser det ut som bilverkstede må se på dette Bil Bmw e30 316 86modell
kbpE30 Skrevet November 24, 2009 Skrevet November 24, 2009 da er det slik at kunn bmw verksteder vet om dette problemet. det er en "diode/motstand" som sitter bak venstre høytaler forran. Som er svidd. var i hvert fall dette problemet på min 86 mod.
Mikkel Skrevet November 25, 2009 Forfatter Skrevet November 25, 2009 da er det slik at kunn bmw verksteder vet om dette problemet.det er en "diode/motstand" som sitter bak venstre høytaler forran. Som er svidd. var i hvert fall dette problemet på min 86 mod. takk. men vis det er det som er problemet hvorfor fungerer parklyset og kjørelyst bak når brytern står på park? men ikke når brytern står på nærlys
kbpE30 Skrevet November 25, 2009 Skrevet November 25, 2009 det vet jeg ikke helt.. skal tenke på det til i ettermiddag:)
Mikkel Skrevet November 26, 2009 Forfatter Skrevet November 26, 2009 hmm. noen andre som kan ha peiling? kom med alt av muligheter!
325icab_88 Skrevet November 26, 2009 Skrevet November 26, 2009 På min E30 var det selve lysbryteren som tok kvelden!
Mystery Skrevet November 27, 2009 Skrevet November 27, 2009 Det er nokk selve lysbryteren ja, hadde samme problemet på min e30 også. Byttet bryteren og så var den god som ny
Aquarius Skrevet November 27, 2009 Skrevet November 27, 2009 Tror ikke dette er lysbryteren. Kan kanskje ha vært noen og koblet litt rundt den store 29-pins skjøtekontakten som ligger på venstre side over fotbrønnen på førersiden! Med lysbryteren i stilling nærlys, mister du da også: - lys i askebeger - lys i vifte/varmeregulering - lys i bryter for nødblink - lys i bryter for bakrutevarme
Mikkel Skrevet Desember 2, 2009 Forfatter Skrevet Desember 2, 2009 Tror ikke dette er lysbryteren. Kan kanskje ha vært noen og koblet litt rundt den store 29-pins skjøtekontakten som ligger på venstre side over fotbrønnen på førersiden!Med lysbryteren i stilling nærlys, mister du da også: - lys i askebeger - lys i vifte/varmeregulering - lys i bryter for nødblink - lys i bryter for bakrutevarme takk. alt det med lys stemmer med min feil, untatt jeg kan ikke tenke meg at det kan være problemet med parklyset og kjørelyset bak på da dette fungerte helt fint før. men at forje eier har koblett feil der kan jo være grunn t koffer alt lys forsvinn. har du eller noen andre hær koblings skjema over den 29pins kontakten?
veggar95 Skrevet Mai 20, 2014 Skrevet Mai 20, 2014 hei. fant du ut av dette problemet? sliter med det samme selv..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå