Dirty Skrevet November 30, 2009 Skrevet November 30, 2009 Morn folkens, tenkte jeg skulle montere en skjerm i bilen min, nå som den er satt vekk for vinteren uansett har kjørecomputer så den flyttet jeg opp idag til der CD spilleren skal være. så nå lurer jeg på hvilken skjerm jeg burde velge? og hva som passer rett inn ? helt med touch, men går uten også Elendig mobil bilder, er under arbeid kjørecomputeren er ikke satt skikkelig på plass, vis noen lurte, så er planen å sette den under klimaen, som ja er jo en vanlig plass egentlig
mikkemus666 Skrevet Desember 5, 2009 Skrevet Desember 5, 2009 Hei. Holder på med samme greia. etter det jeg har lest på nettet så skal en 7" skjerm med ramme passe ganske godt inn der. Er da lilliput skjerm som passer godt inn der. Selv har jeg nå handlet en 8" lilliput skjerm, for å prøve å få en bedre look, enn 7". Lilliput skjermer fås kjøpt på Ebay. funket fett for min del.
mrbatnes Skrevet Desember 7, 2009 Skrevet Desember 7, 2009 er mange som har montert skjerm der.. bare google litt så finner du. planla det samme på min gamle 320, men solgte den i stedet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå