dunderdo Skrevet Desember 3, 2009 Skrevet Desember 3, 2009 Hei Jeg lurer på om det er noen her inne som vet av en slik bil her i norge. Det hadde vært av stor interesse å funnet en slik bil. Nærmere bestemt denne: http://www.amcarforum.no/phpBB2/viewtop ... 282#p75282 Jeg har funnet ut att bilen gikk på jessheim på midten av 80tallet. Da var den blitt Svart. Men der stopper sporene mine... Andre ting som var med denne bilen som så mange andre ikke hadde var att min far hadde chromet/forniklet understells detaljene. Fordi det skulle jo være litt tøft/porno Jeg har snakket med den 2 eieren etter far. Det var en kompis av han. Da jeg snakket med han forleden husket han den bilen godt. Spesielt att den gikk noe jævlig.. Han nevnte att hvis du burna litt temp i dekka, ja da tok gikk den opp på 2 Min far snakka om att han satt på slike traction bars... Han snakka om att med den rundbane/nascar innmaten han hadde i kassa dro den 120km/t på førstegir og stoppa på 180-190 i fjerdegir... Så giringa var ganske tett.. Bakaslingen var rimelig fet den å med 4,11-1 i utveksling eller noe Dette er ting pappa har fortalt meg opp gjennom årene.. Mye av det trodde jeg bare var tull.. Men det var nok ikke det.. Han hadde stor interesse for bil før han møtte min mor å stiftet familie... Så da var det ikke plass til bilen lenger Missforstå meg rett Jeg som sønn av han er selvfølgelig meget glad for att han tok denne avgjørelsen... Han solgte bilen fordi mamma og han trengte penger til komfyr å kjøleskap Jeg å pappa satt senest i sommer å snakket om denne berømte bilen. Han sa at han hadde blitt meget glad om han hadde funnet igjen bilen som han bygde og solgte. Siden min far så brått å brutalt gikk bort nå i høst har jeg jobbet litt med å finne den igjen. Alle som har noe å bidra med kan bare skrive her eller ringe meg på: 91695590 Mvh sander alstad
bmwkizn Skrevet Desember 3, 2009 Skrevet Desember 3, 2009 Legg ut bilde av bilen da Kansje det hjelper. Fikk ikke linken din til å funke desverre..
Mr.Silver Skrevet Desember 3, 2009 Skrevet Desember 3, 2009 Har du ikke regnr. på denne bilen? Da er det bare å kontakte BT så får du eierloggen på bilen og eventuelt siste oppnevnte eier.
dunderdo Skrevet Desember 3, 2009 Forfatter Skrevet Desember 3, 2009 Legg ut bilde av bilen da Kansje det hjelper. Fikk ikke linken din til å funke desverre..
dunderdo Skrevet Desember 3, 2009 Forfatter Skrevet Desember 3, 2009 Har du ikke regnr. på denne bilen? Da er det bare å kontakte BT så får du eierloggen på bilen og eventuelt siste oppnevnte eier. Bilen var ikke regga etter den 3 eieren engang.. Det var helt menings løst å ha en bil som brukte 2-3 liter på mila ved finkjøring regga.. Den ble kjørt på prøveskilt. Pga att motoren kom fra GM og det var mye andre løsninger på denne.. Det var vel egentlig en drag/lekebil... I dag er bilen kansje regga... Jeg vet ikke..
Anbefalte innlegg