Gå til innhold

e30 325 automat til manuell.


Anbefalte innlegg

Skrevet

har bygget om en slik bil men får ikke liv. har koblet om det meste av ledninger og prøvd både og koble forbi rele til automaten og de toi ledningene som går inn på girvelgeren slik at den står i park. er det noen som har noe info om detta hadde det vært helt konge. har både strøm fram til starter og jeg får strøm fram til innslaget, men den vil ikke kjinne. har testet starter og den er iorden. har også sammenlignet starteren som sått på motoren med automat kasse med den som satt på den med manuell og disse er helt like. har også montert svinghjul osv fra e30 325 med tenning og giver på girkassa.

mvh

Skrevet

har du byttet om på + og - på starteren? jordet motor? jording på batteri er ok?

hadde du motoren utav bilen når du bygget om?

satt alt på plass igjen?

Skrevet

noen som kan ta noen bilder av dette, sliter max på dette, men er e36 med 2,5 lednings nett, samt hvordan man kan få ryggelys til og fungere,

Skrevet

har kobla den til strøm og rele klikker, men får fortsatt ikke kjinnet. driver og skal ta noen telefoner til en som kan dette godt så skal si ifra hvis det blir noe hell.

Skrevet

jeg satt inn stikka til automat i pluggen i bilen, da fikk jeg satt den til park, kinnet motoren går rundt, bensin bumpe rele slår ikke inn, koilene får ikke signal, heller ikke dysene, når vi kobler til pc så står det at +batt eror, håper noen har no tips, tar det opp i denne tråden siden vi er endel som slitter med dette,

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...