Rune///M Skrevet Desember 8, 2009 Skrevet Desember 8, 2009 hei:) har ett enkelt spørsmål! har hørt begge deler men kan ikkje skjønne at det ikke skal gå! spørsmålet er om du kan skifte skjørt (rundt hele bilen) på denne typen stygge org. skjørt til BMW E36! har lyst på M3 fangeren da jeg gjør mitt kjøp men noen sier at det ikke går(eller er utrolig vanskelig) å skifte skjørt på bilen når den har denne typen(som vist på bildet) som org. skjørt! Stemmer dette? eller er det like "enkelt" som ellers på alle andre bmw?
bmwkizn Skrevet Desember 8, 2009 Skrevet Desember 8, 2009 Mulig jeg har misforstått nå. Mener du kanalene som "ligner" på skjørt som er originalt? Du kan ikke fjerne dem nei. Men M3 sideskjørt eller alle typer sideskjørt til E36 settes fast på utsiden av de kanalene
Rune///M Skrevet Desember 8, 2009 Forfatter Skrevet Desember 8, 2009 takk for svar;) Mener de stygge gråe plastikk partiet rundt om bilen! å heller får den til å se sånn ut:
bmwkizn Skrevet Desember 9, 2009 Skrevet Desember 9, 2009 Åja riktig. M3 styling det ja. det er ikke noe problem. Kjøp et sett på st-import.Mener de har salg på hele settet billig nå. Veldig enkelt og bytte framfanger.sideskjørtene festes utenpå de grå kanalene du har nå. Og på bakfangern så bytter du bare den nederste delen (diffusorn) Veldig enkelt å gjøre skal sjekke om jeg finner link til deg
Torbjørn H Skrevet Desember 9, 2009 Skrevet Desember 9, 2009 M3 bakfanger og original bakfanger med diffusor er ikke det samme
Rune///M Skrevet Desember 9, 2009 Forfatter Skrevet Desember 9, 2009 åja=) takk takk! Den bilen er ikke min, tok den bare som eksempel! har ennå ikkje kjøpt meg bil! men bare lurte sånn at jeg vet det:) Blir vell bil til sommers på meg å valget står mellom E36 å E34! Noen kommentarer?=)
bmwkizn Skrevet Desember 9, 2009 Skrevet Desember 9, 2009 M3 bakfanger og original bakfanger med diffusor er ikke det samme Nei men det ser omtrent likt ut. M3 bakfanger er lik, bare at den går LITT lengre ned på sidene. Her er et billig og bra alternativ til deg.Komplett M3 styling http://www.stimport.mystore.no/ds_produ ... ucts_id=58
Rune///M Skrevet Desember 9, 2009 Forfatter Skrevet Desember 9, 2009 åå! er det ikke mere for ett m3 sett nei? men ett par tusen i lakking og da såklart..
bmwkizn Skrevet Desember 9, 2009 Skrevet Desember 9, 2009 Ja må regne med noen tusenlapper i lakkering ja Er vanligvis ikke Så billig for et sett da
Rune///M Skrevet Desember 9, 2009 Forfatter Skrevet Desember 9, 2009 hehe;) men uansett! takk for hjelpen:)
bmwkizn Skrevet Desember 9, 2009 Skrevet Desember 9, 2009 hehe;) men uansett! takk for hjelpen:) No problemo
Torbjørn H Skrevet Desember 10, 2009 Skrevet Desember 10, 2009 Settet bmwkizn linket til va jo veldig billig! Men husk at uoriginale deler kan ha litt dårlig passform.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå