Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Har en BMW 318i e46 98 model. som ikke vil starte lenger! Det var kaldt som pokker, så kjina lenge, og gikk tom for strøm etterhvert. Men fått bilen inn i varmt verkstedet, stått der en stund, og blitt varm. Starter fortsatt ikke! Alltid vært litt rar når den er kald( veit ikke om det har noe sammenheng)

Siste dagene har den stoppa så fort jeg starta den. Den starter å stopper ca 4-5 ganger før den starter den og går, men fusker til den blir varm. Men når den er varm så er den strøken. Noen som har noe formening om hva det kan være?

Det som er, er at jeg har hatt bilen inn å ut på verkstedet 4-5 ganger siste uka/ukene.. Da vil jo bilen fryse, for så tine, så fryse så tine.. Kan det være kondens i tanken troo???

Tenkte å kjøpe kondens fjerner imårra og prøve å bytte pluggene..

MVH Bjørnar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...