Simpel Skrevet Januar 12, 2010 Skrevet Januar 12, 2010 Sånn radiatortett har de på så og si alle bensinstasjoner og rekvisitasjapper.
Simpel Skrevet Januar 15, 2010 Skrevet Januar 15, 2010 Tror toppakningen din er like hel, litt hvit røyk før motor blir varm er antagelig kondens i eksosanlegget.
gatebil76 Skrevet Januar 15, 2010 Skrevet Januar 15, 2010 Hvis e30 har ekspansjons tank i ett med radiator som på e36 så er det ofte o ringen under denne som er sliten.. byttet på 15 min. lite tips er at det bare er en ring orginalt men tank har to spor orginalt. sitt derfor på 2 ringer... koster deg under 100 lappen. radiator tett klarer ikke å tette dette gr tank er i plast. og blir brun grumse farve av omege 101 radiator tett. virker som bare fy men med salg så må endel forklares for mistanke om topp lekasje
Hauso Skrevet Januar 15, 2010 Skrevet Januar 15, 2010 omega radiatortett 101 funker som faen! Men det beste er vel å finne ut av hva som forårsaker lekkasjen, og få reparert dette;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå