Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg sliter litt med å få ut stolene i bilen min.

Må ha dem ut for å fjerne resultatet av at tidligere eier har gjort ting han ikke kan :P Lagt opp kabler til forsterker som hverken er skikkelig lagt opp eller funker.

Men jeg har nedre del av setebeltet festet i selve stolen, og finner ikke helt ut hvordan jeg skal kunne få stolen ut uten å demontere hele setebeltet (noe jeg ikke vil pelle på)

Noen som har peiling?

Skrevet

Takker for svar, men hvordan selve stolen og understellet er festet visste jeg. Har byttet interiør fra bunnmatte til taktrekk i en compact ;)

Det var dette med setebeltet jeg stusset på.

Hvordan jeg får løsnet dette fra selve stolen siden det er festet i b-stolpen oppe og i stolunderstellet og ikke rett i karosseriet både oppe og nede slik det var på compacten.

Skrevet

Det er en torx skrue på utsiden av stolen, der du løsner beltet. Løsne stolen først. slik at du får vippet stolen opp mot dørkarmen. da ser du det lett :) utrolig enkelt. nettop gjort det på min bil også :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...