kenmyh Skrevet Februar 25, 2010 Forfatter Skrevet Februar 25, 2010 Begynte å lure da jeg kikket på linken til spilleren, og så det var blått lys...skjønte ikke helt hvorfor du ville ha det.Men nå skjønner jeg Hehe, skjønner det ja! Var egentlig kun flaks at jeg fant ut at jeg kunne justere fargen selv, for visste ikke at det gikk! Men siden det gikk, så måtte jeg jo gjøre det så gjennomført som mulig!
kenmyh Skrevet Februar 27, 2010 Forfatter Skrevet Februar 27, 2010 Gjort litt på bilen i dag også! Monterte inn basskassa jeg hadde i gamle bilen min, men denne blir nok bytta ut siden jeg har planer om å fult kenwoodutstyr Må også si at lyden er ekstremt mye bedre nå, enn det den var i corollaen min! Lyden er klokkeklar, og bassen er en helt annen! Kommer bilder i morra!
kenmyh Skrevet Mars 1, 2010 Forfatter Skrevet Mars 1, 2010 Jess, da har jeg fått svar fra selgeren i england! Blinklysa blir sendt i dag, så de er nok i posten i løpet av 1-2 uker!
kenmyh Skrevet Mars 2, 2010 Forfatter Skrevet Mars 2, 2010 Sitter og surfer litt rundt på frontlykter nå, og kom over disse i tyskland: De burde vel ta seg bra ut på bilen de, eller?
in2you Skrevet Mars 3, 2010 Skrevet Mars 3, 2010 Disse så veldig fine ut! monterte AE lykter på touringen min også for ikke så altfor lenge siden, kjør på!
kenmyh Skrevet Mars 10, 2010 Forfatter Skrevet Mars 10, 2010 Skal komme med en update, som gjelder både meg og bilen. Siden jeg har levd ganske så bra på studielån har det ikke blitt så mye greier til bilen enda. Men nå har jeg fått jobb på HHK (Harald Huysman Karting), så nå vil det komme masse penger inn i kassa! Og da blir det også en del mer ting til bilen! Så se opp, for brått kommer det en del flere updates her Og for å oppdatere om bilen, venter fortsatt på blinklysa, men veit de ble sendt tidlig forgje uke, så jeg har de nok i løpet av uka!
kenmyh Skrevet Mars 11, 2010 Forfatter Skrevet Mars 11, 2010 Da har jeg testa bilen litt mer, og funnet ut at jeg virkelig liker denne! Var en passat som prøvde seg, men han ble ganske så fort plassert
kenmyh Skrevet Mars 12, 2010 Forfatter Skrevet Mars 12, 2010 Fant en fin lapp på bordet når jeg kom hjem fra jobb i dag! Så i morra skal jeg hente og montere blinklysa mine! Gleder meg!
kenmyh Skrevet Mars 13, 2010 Forfatter Skrevet Mars 13, 2010 Jess, da har jeg vært på posten og henta blinklysa mine.. Så fikk jeg bytta dem også! Ble utrolig fornøyd med resultatet! Her kommer noen bilder: Før: Etter: Hvite blinklys på hele bilen: Til og med sideblinken:
Tiller Skrevet Mars 13, 2010 Skrevet Mars 13, 2010 Hvite blinklys til E36 både front og på sidene får du på Biltema. Front: 169kr Side: 119kr http://www.biltema.no/Bil---MC/Elektrisk/Belysning/BMW/ Anbefaler KN innsattsfilter. Har hatt det på to andre biler og har ingenting å utsette på det. Bare husk å sette det inn med filter olje før du setter det i.
Tiller Skrevet Mars 13, 2010 Skrevet Mars 13, 2010 Ser du har skettlapper på bilen din, er de orginale? Eventuelt noen som vet hvor det går ann å få tak i?
bmwkizn Skrevet Mars 13, 2010 Skrevet Mars 13, 2010 Ble pent med hvite blinklys ja. men bytt ut de orange pærene Får chrome pærer som blinker orange. Ser bedre ut. Skal bytte ut alle mine blinklys pærer jeg også
kenmyh Skrevet Mars 13, 2010 Forfatter Skrevet Mars 13, 2010 Hvite blinklys til E36 både front og på sidene får du på Biltema.Front: 169kr Side: 119kr http://www.biltema.no/Bil---MC/Elektrisk/Belysning/BMW/ Anbefaler KN innsattsfilter. Har hatt det på to andre biler og har ingenting å utsette på det. Bare husk å sette det inn med filter olje før du setter det i. Skal få tak i innsatsfilter veldig snart Må bare vente på litt penger inn på konto, og noen regninger ut Ble pent med hvite blinklys ja. men bytt ut de orange pærene Får chrome pærer som blinker orange. Ser bedre ut. Skal bytte ut alle mine blinklys pærer jeg også Skal på Biltema etterpå og handle andre pærer I sideblinkene var det lagt inn en oransj "skjerm" inni lampa som pæra ble putta inni, veit ikke om jeg får bytta ut denne.. Ser du har skettlapper på bilen din, er de orginale?Eventuelt noen som vet hvor det går ann å få tak i? Jess, disse er originale.. Eller de sto på bilen når jeg kjøpte den, så vil tro de er det. Men lurer på om jeg kanskje må fjerne dem når jeg skal senke bilen
kenmyh Skrevet Mars 15, 2010 Forfatter Skrevet Mars 15, 2010 Sitter og tenker litt på å stikke til GS i Oslo og høre om pris på frontlys med angeleyes, siden det mest trolig vil bli ca. like dyrt som å bestille fra ebay om man tar med momsen. Noen som vet hva prisen ligger på i butikken?
in2you Skrevet Mars 15, 2010 Skrevet Mars 15, 2010 Eg betalte 1900,- inkludert rabatt hos GS sist eg kjøpte, men det begynner å bli en stund siden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå