Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Her vil det komme noen bilder av bilen min så fort den kommer tilbake fra verksted ;)

Vet ikke om jeg kommer til å bytte likevel, da jeg har blitt så glad i den som jeg har.

Det går heller ingen andre E30 coupe her i by'n, og heller ingen E30 større enn 320, så det er litt gøy å ha noe som ingen andre har. Skal også få tatt all den lille rusta som er å ta på den så fort det blir varmegrader hele døgnet.

Desuten ble den registrert på meg på 20-årsdagen min, noe som er litt gøy ;)

56f6sqaj3uqhm6mcad5z.jpg

lfmqy0okonfj76y379bt.jpg

ala1rurrvex2x0es4beu.jpg

cqlifxp9ei6yf31rgham.jpg

Slik jeg regner med å ha den i sommer, dersom den ikke blir solgt:

xkippbj02x9ao6t1bv1d.jpg

Senk, felger, kanskje litt ekstra soting av bakruter (har originaltonede ruter) og muligens litt "kom-og-stjel-meg"-reklame for hva som er montert av ting og tang.

Skrevet

Det er jo litt skøy å ha en bil som startet livet på samme dag som eieren. I så fall ville min vært langt inn i veteranenes rekker:)

Skrevet

Ja, litt artig det :) Men den bare registrert på meg samme dag da, hadde vært morsommere hvis den var første gangs registrert på bursdagen min ;) Men da måtte det nok vært en 90-modell, hehe ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...