Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har da greid å låse inn nøkkelen i bilen på ferja #-o

Skulle åpne bagasjeluka å vips så låste bilen seg, hva/hvordan skal jeg få åpnet bilen.

BMW e36 318 tds

HJELP!

Skrevet

Hmm, eneste jeg kan komme på er og lage en løkke på en ståltråd, så stikker du den ned i vinduet forran, også prøver du og fiske opp låsen =P

Vet ikke om det går, men kan jo se etter om du ser noen som ser småkriminelle ut, og sjekke om de klarer og få lirka den opp 8)

Lykke Til! =)

Skrevet

Det begynte med at jeg skulle sjekke hvorfor bremselyset ikke fungerte, og siden jeg er på jobb å har godt med verktøy tilgjengelig så skulle jeg prøve å finne feilen.

Av en ellerannen grunn så åpnet jeg bagasjerommet, og alt låste seg. Døren var ikke helt igjen så det var en liten glippe og styrmannen er litt småkriminell og fant en løsning, har vært flere slike episoder her ombord. Tilogmed barn har blitt låst inn i bilene her, så de begynner å få god trening i dette :)

Skrevet

Har skjedd meg også engang.. på ferja :P Kjørte ikke min egen bil, og skulle på jobbintervju.. dermed = stressa :P

Men ferjepersonellet hadde vært borti dette før, fikk opp døra ganske kjapt :P Dette va en eldre Hyuandai

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...