Gå til innhold

egniii´s ombygging e36 320 -> 3.2 m3 *Montert coilovers*


Anbefalte innlegg

Skrevet

sperra var ikke noe problem hos meg, var bare en glipp fra min side med tanke på at bilen hadde automat før, så den fikk ikke signal om at den sto i "park". derfor gikk ikke starteren rundt.

se tråden min om EWS2 sperra. der finner du koblingskjema og alt du trenger. var peace of cake og koble opp egentlig. trodde bare jeg hadde problem med sperra, men viste seg at det var pga automaten som sto der fra før :P

viewtopic.php?f=1&t=150504

  • Svar 51
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

har fått gjort unna litt småting som slanger til ekspansjonstank, fått alle lys til å fungere, begynnt å demontere et dørhåndtak som er knekt innvendig, lakkert bremsekalippere og bremserør, lakkert felgene svarte osv.. har ikke så mange bilder men kan legge ut noen av felgene (skal ha flere strøk med lakk før de er ferdige)

r4d3vzsimwt8v6qe7850.jpg

h5dkwenayqafwum3lnu0.jpg

es0su7oxjtkhyq96z78a.jpg

wsncye20vryygscfdw8w.jpg

zchq7jxeal219zw8us4t.jpg

zrxqmepj7kx3ksup4fus.jpg

fl3dlcjt408ojjyr42ri.jpg

Skrevet

Tøft bygg da:D Jeg vil også ha slik:( men lurte på en ting jeg=) Hvilke deler er det de "plomberer." Først så tenkte jeg motor effekt. Men så skrev du rett over her at det ikke var det=) så da må jeg bare spørre :)

Skrevet

motor, girkasse og understell som differensial osv :P

da vet BT hvilken bil delene kommer fra og at dette er momset inn osv ! da slipper jeg mye dokumentasjon å styr :P

Skrevet

Tror eg fekk 5 blomber onna an :P heila bakhjulsopphenget med bremser og alt tok han med ei blomba ! Pga det ikkje sko bli demontert men bare flytta rett øve :P

Skrevet

Blir vel om 3 uker tror eg ! Bestillte Kw variant 1, men må venta på det i 14 dagar :(( har mye småttarbeid igjen før eg e ferdige og så ;) MEN det nærma seg ;) blir det mapping på deg på mandag ?

Skrevet
Blir vel om 3 uker tror eg ! Bestillte Kw variant 1, men må venta på det i 14 dagar :(( har mye småttarbeid igjen før eg e ferdige og så ;) MEN det nærma seg ;) blir det mapping på deg på mandag ?

bestilt i fra senk.no? bestilte derifra selv, lovte meg at det skulle ta toppen 10 dager, etter mye purring kom det halv annen måned seinere....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...