Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har søkt litt men ikke funnet det eg søker svar på. Er rimeli ny i bmw verlden og lurer derfør. Henter meg en 87 modell E30 me 320 24ventilers motor no i mai. Og skall skifte bremser og slikt på denne. Kan eg oppgrader bremserne til 325 da? Og er det bolt on? Kan eg kunn bytt skiver og klosser eller må eg skift kaliptera og?

Mvh MsRacing

Skrevet

foran må du bare ha fjærbein på 51mm bremser og slikt skal være bolt on.

Bak må du bytte heile bærearmen bak til noen som har skivebremser orginalt.. (touring,cab eller biler med abs)

Skrevet
foran må du bare ha fjærbein på 51mm bremser og slikt skal være bolt on.

Bak må du bytte heile bærearmen bak til noen som har skivebremser orginalt.. (touring,cab eller biler med abs)

Okei, venter enda på svar ang bremserne, litt vanskeli kar å få tak i grunnet at han jobber på havet. Gleder meg no mest til å bli eier av bmw :D

Skrevet
Jeg har nok alt!

Bremseskiver og slikt blir nytt, men vis du har fjærbein og de æ treng så kan eg va interisert. Spørs heilt på om det er byttet : )

Skrevet
Hvor holder du til, når må du ha det?

Holder til i bodø, veit ikke heilt når æ må ha det. Henter biln den 20 mai. Men kan gi deg beskjed når æ får veta om de e skiftet på bilen eller ikke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...