espeng Skrevet Mai 12, 2010 Forfatter Skrevet Mai 12, 2010 Har fått bud på 80k. Men selger ikke helt enda. Litt småplukk igjen å gjøre.
Hopen Skrevet Mai 12, 2010 Skrevet Mai 12, 2010 Kan du sende flere bilder på pm? Ligger odda i hordaland utenfor bergen et sted? Er svært intressert i bilen. Hvordan er motor og gir? går bilen bra? Vært i norge åvar 10år? hvilket understell er det? diffsperre?
rando0m Skrevet Mai 27, 2010 Skrevet Mai 27, 2010 når har du planer om og selge bilen ? og har du fortsatt bud på 80 laken ?
espeng Skrevet Mai 28, 2010 Forfatter Skrevet Mai 28, 2010 Planen er i utganspunktet å gjøre den 100% ferdig før et eventuelt salg. Bilen er fortsatt til salgs, men har fått en del PMer ang bytting mot forskjellige E46 diesel som er av stor interesse. Høyeste bud så langt er 85.000kr usett. Har den siste tiden ikke hatt tilgang til internett, så en del pm's er ikke blitt besvart, men skal prøve å få svart alle så fort som mulig.
Hopen Skrevet Mai 29, 2010 Skrevet Mai 29, 2010 Legg ut flere bilder da.. mange som spør etter det så..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå