David Skrevet Mai 10, 2010 Skrevet Mai 10, 2010 Lurer på å kjøpe dette kittet, er veldig billig å ser greit ut. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/F1-STAGE ... ccessories Noe som har prøvd dette merket og har erfaringer rundt de??
SSM Skrevet Mai 11, 2010 Skrevet Mai 11, 2010 Har akuratt montert et slikt på S50en min, men desverre ikke fått testa enda. Tror Leif Harald har slikt kit på sin S54. Jeg leste en del rundt om på forskjellige forum og fant mye positivt om den.
Mr.Silver Skrevet Mai 11, 2010 Skrevet Mai 11, 2010 Så kjekt at du spurte om dette Skulle spørre om dette selv idag.. var så heldig å bade clutchen på min S50B30 maskin i olje så jeg tror like greit jeg handler ny, lurer på om jeg skal gå for ett slik kit så er jeg sikker på at alt er nytt å i orden
SSM Skrevet Mai 11, 2010 Skrevet Mai 11, 2010 Nå må man også huske på at det er forskjell på Stage her da, såg i tråden til Leif så posta du link til et Stage 3 kit. Mens her har du linka til et Stage 2 kit. Jeg har Stage 2 til min, siden jeg ikke vil ha sinter lamell. Trykkplata som jeg fikk var Sachs. Ligger bilder av kitet i tråden min om S50en.
David Skrevet Mai 12, 2010 Forfatter Skrevet Mai 12, 2010 Nå må man også huske på at det er forskjell på Stage her da, såg i tråden til Leif så posta du link til et Stage 3 kit. Mens her har du linka til et Stage 2 kit.Jeg har Stage 2 til min, siden jeg ikke vil ha sinter lamell. Trykkplata som jeg fikk var Sachs. Ligger bilder av kitet i tråden min om S50en. Ja, må bli stage to. Hørest bra ut, da går jeg også for de kittet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå