Addy92 Skrevet Mai 27, 2010 Skrevet Mai 27, 2010 Heeei En kompis som skal kjøpe 320D 08 mod M-Tech stv. Er ikke hengerfeste, men dette MÅ han ha. Spurte på forhandler, de skulle ha 20K for å ettermontere dette. Lurer på om dette er akseptabel pris. Må man ha ramma til hengerfeste å montere? Eller er det mest plug and play på disse? Takker for svar!
BMW 2002 Fredrik Skrevet Mai 27, 2010 Skrevet Mai 27, 2010 Monterer vel en hel ramme bakom støtfanger. Det som egentlig er dyrt er arbeidet siden de beregner ca 6 timer bare for å legge ledningsnettet til hengerfestet. Her kan du se selve ramma som festes bakpå bilen. Arbeidet med ramma er ikke det verste, men å legge kablem helt fram til sikringsboksen og lysbryter vil jeg karakterisere som noe drittarbeid, spesielt når det kommer til interiørdeler som må av.
Mcgyver Skrevet Mai 27, 2010 Skrevet Mai 27, 2010 Min far gjorde dette på sin 08mod Touring da han kjøpte denne for en tid siden, da ble han forklart at de og måtte skifte radiator til større.... Noe som gjorde at det ble dyrt..
Heimstad Skrevet Mai 27, 2010 Skrevet Mai 27, 2010 Jeg monterte selv på min. Bestilte fra Tyskland. Kom på rundt 3500, inkludert frakt og moms. Er du litt nevenyttig, monterer du det på en kveld. Du finner litt mer info i denne tråden. viewtopic.php?f=9&t=144670
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå