Østgaard Skrevet Juni 18, 2010 Skrevet Juni 18, 2010 Hei! Selger ei bunnpanne plate til e30. Tror den egentlig hører til på en pre-facelifth, men jeg har brukt den på min touring. Som du sikkert ser på bilda er det sveisa på nye fester. Jeg skrudde den fast bake ved traversen, og i rammevangene. Men er ikke noe problem å sveise nytt feste om du har en annen løsning på det. Koster 1600kr ny, kom med bud
Torek Skrevet Juni 20, 2010 Skrevet Juni 20, 2010 Har du bilde av den montert? Bygger den for mye ned ettersom du skal selge den, eller?
Østgaard Skrevet Juni 20, 2010 Forfatter Skrevet Juni 20, 2010 passer den vis en har m50 motor ? ja det gjør den nokk. Jeg festa den bare bake i traversen, mulig du må borre hull eller noe men.... Framme festa jeg den bare i rammevangane.
Østgaard Skrevet Juni 20, 2010 Forfatter Skrevet Juni 20, 2010 Har du bilde av den montert?trodde jeg hadde det, men finner ikke det noe sted. Desverre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå