bac023 Skrevet Juni 22, 2010 Skrevet Juni 22, 2010 har en 94 mod bmw 320 som er syk. bilen går på alle sylindre, går fintog rolig på tumgang men når jeg kjører holder den på en måte igjen. går veldig dårlig og skal jeg opp en bratt bakke må jeg slure på clutchen. merker når jeg ruser den opp så er den veldig treg me å dette ned igjen på tumgang. har hatt diagnose test på den og fant ingen feil. har prøvd nye plugger, bensinfilter og luftfiler. ingen ting hjelper. håper noen kan hjelpe meg dette ganske fort. mvh stian
Dr_S Skrevet Juni 22, 2010 Skrevet Juni 22, 2010 Bensinpumpa kanskje, siden du sliter med å få nok bensin opp en bratt bakke?
bac023 Skrevet Juni 22, 2010 Forfatter Skrevet Juni 22, 2010 er ikke bare i bratte bakker den går dårlig, generelt dårlig. og den sensoren, ville jeg ikke fått opp den på diagnosen? hva kjennetegner at den er deffekt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå