TDV Posted June 26, 2010 Posted June 26, 2010 Motorlampa lyser og bilen drar dårlig. Har målt til 0.9 bar ladetrykk på 5gir. På diagnose får eg opp 36 Water-Level sonde There is water in the fuel filter! please drain the fuel filter. Eg har no byttet både dieselfilterholderen og dieselfilteret. og det er ny full tank med diesel. Noken som har vert bort i lignende.
peder87 Posted June 28, 2010 Posted June 28, 2010 hei ta av kontakten til sensoren og se om det blir bedre eventuelt koble i hop de 2 ledningene.
TDV Posted June 28, 2010 Author Posted June 28, 2010 Hei er en kontakt med 3 poler og en med 2 poler. den med to poler er vell tempratur trur eg.
peder87 Posted July 1, 2010 Posted July 1, 2010 tipper det er den med 2 jeg bare prøv å koble av å se det om noe endrer seg.
TDV Posted July 1, 2010 Author Posted July 1, 2010 har prøvd det og slettet feilkoder i mellomtiden. kommer tilbake. har prøvd begge sensorer og byttet dieselfilterholder. er det noken som har koblingskjema til hjernen på td/tds?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now