pengelek Skrevet Juli 3, 2010 Skrevet Juli 3, 2010 Hei, Gikk på en smell å byttet til meg usett en 730il. Alt med bilen virket meget lovende. Men så viser det seg etter en tur på motor veien at bilen var skrekkelig dau. den har ca. 225hk jeg vet at den ikke er en racerbil siden den er så stor å tung, men litt mer en 0-100 på 20sek hadde jeg ventet meg:) bilen ligger på normalt turtall på tunggang 700rpm. men går litt ugjevnt (jager ikke). på motorveien vill den ikke over 5000rpm det er akkurat som at den ikke har krefter til det, ikke at den sperrer. Ingen motor lampe lyser. Har sjekket luftfilter, olje. var fint. Har noen noen ideer
pengelek Skrevet Juli 3, 2010 Forfatter Skrevet Juli 3, 2010 Tror du det? den har bare gått 220". Er ikke en sensor eller et nød modus av noe slag?
pengelek Skrevet Juli 3, 2010 Forfatter Skrevet Juli 3, 2010 Er det noe man kan sjekke selv? Eller finnes det noe jeg kan ordne selv uten en datamskin:)
aloebiz.net Skrevet Juli 5, 2010 Skrevet Juli 5, 2010 Minner veldig om feil på veiv eller kamsensorfølere.. En diagnose vil nok gi svar Vær obs på at veivsensor feil kan komme opp som kamsensor feil på enkelte diagnoseapparater.. Det gjorde det på 523'en jeg hadde Bytta kamsensor og det ble ikke helt bra.. så bytta jeg veivsensor så ble den bra igjen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå