Embret Skrevet August 4, 2010 Skrevet August 4, 2010 Skulle hatt tak i en luftpumpe til min e46 318i touring 2000 da det har røket en klips på min så den bråker. Noen som har??
M3 Yngve Skrevet August 4, 2010 Skrevet August 4, 2010 Skulle hatt tak i en luftpumpe til min e46 318i touring 2000 da det har røket en klips på min så den bråker.Noen som har?? Jeg har nok det, har en 318 2000mod ci. Men hva mener du med luft pumpe?
Embret Skrevet August 4, 2010 Forfatter Skrevet August 4, 2010 Den som er øverst til venstre på det bildet her... Du har ikke tilfeldigvis lmm til den bilen også??
M3 Yngve Skrevet August 5, 2010 Skrevet August 5, 2010 Jo jeg tror jeg skal ha det, og den pumpa har jeg vet du. Skal se om jeg får pella av den pumpa i morgen, eller må du vente nesten 2 uker, da jeg skal på ferie. Skal se etter LM i dag, eller i helgen. Har litt deler rundt om skjønner du. Mas på meg på PM om du ikke hører noe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå