jinte89 Skrevet August 9, 2010 Skrevet August 9, 2010 Er det noen som har noe kjennskap til denne her? http://bil.autodb.no/autodb/frame_searc ... 1074726873
Arild G. Skrevet August 9, 2010 Skrevet August 9, 2010 tror kanskje "Morgan GS" her inne har hatt denne. tror det er han som har stasja den opp og lakkert den. prøv å send han en pm. http://www.bimmers.no/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=12491
jinte89 Skrevet August 9, 2010 Forfatter Skrevet August 9, 2010 Ble visst uaktuelt med kjøp siden det viste seg at han som har den var dønn useriøs. Stylinga hadde han rivi i filler og han hadde jo ikke peiling på hva slags motor som sitter i den. Men takk for hjelpen uansett!
Simpel Skrevet August 10, 2010 Skrevet August 10, 2010 Ville også vært tvilsom til en så gammel bil til så mye penger medmindre eieren var en entusiast, noe han tydeligvis ikke var.
E30Frelst Skrevet August 10, 2010 Skrevet August 10, 2010 Kjenner til 3 år av denne bilen, holdt på og kjøpe den for noen år siden. Vært veldig lite brukt, søstera til en kompis av meg som hadde den. Men hu fikk unger så bilen sto bare stille i garage. Så solgte de den pga den aldri ble brukt. Denne er vell laget av noen på GS tror jeg, plukket fra hverandre og bygget opp igjen. Veldig bra for rust. Men har en styling som ikke ligner grisen! Fysj! Men tror kanskje det var Morgan som bygde den ja! Denne her har vell blitt ombygd til 520 motor og diff om jeg ikke husker feil.. Men da jeg skulle kjøpe den, for typ 2 år siden var prisen 40 lapper. Og ingenting er byttet så skjønner ikke prisen! Eneste er at typen hennes (som er mekaniker) gikk over den og bytta noen foringer, endeledd og bremser tror jeg.. Sikkert litt ++ der og! Grei bil og kjøre når jeg skulle ha den, og etter det har den vært lite brukt fram til nåværende eier kjøpte bilen.
RogE36R Skrevet August 13, 2010 Skrevet August 13, 2010 Kjøp denne du!!!! http://bil.autodb.no/autodb/frame_searc ... 1074726873
Tore Diesel Skrevet August 14, 2010 Skrevet August 14, 2010 Kjøp denne du!!!! http://bil.autodb.no/autodb/frame_searc ... 1074726873 Skjønte ikke helt hva du ville frem til her, i og med at bilen du linker til, er akkurat den samme som trådstarter snakker om.
Joher Skrevet August 14, 2010 Skrevet August 14, 2010 Se på den andre som er på venstre siden Må jo være skadet vist man kjøper den bilen trådstarter linker til. Og itillegg betale så mye. Med det utseende burde den kostet 2000-3000kr
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå